boucheron quatre pour homme woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn marki Boucheron - OKAZJE Oceń produkt:

od 92,99 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Boucheron
  • Kategoria: Testery zapachów dla mężczyzn
  • Pojemność: 100 ml

Boucheron to producent, która wylansowała już ponad 30 aromatów istniejąc na rynku już ponad 25 lat. W swojej ofercie kompozycje zapachowe równocześnie dla kobiet jak i dla panów – w naszej bazie posiadamy bogatą ofertę oryginalnych perfum tej producenta.

Co znaczne, zapachy tej producenta są szczególnie wyraźne, pełne zaskakujących połączeń i kombinacji zapachowych – trudno obok tych nut zapachowych przejść obojętnie – są na tyle charakterystyczne i unikatowe,skomplikowano jest potem zrezygnować z takiego zapachu.

Boucheron Pour Femme to konwencjonalna, kwiatowa kombinacja, która otrzymała nagrodę równocześnie za nuty zapachowe jak i za kształt opakowania (nawiązującego do pierścienia – symbolu miłości – w końcu wylansowała go producent jubilerska Alaina Boucherona).

To absolutna klasyka tej producenta – warto znać jej zapach. Boucheron Jaipour pour Homme to jeden ze starszych aromatów, należących już dzisiaj do klasyki gatunku. Jego kompozycja jest ciężka, orientalna i niezwykle konkretna dzięki połączeni woni kwiatowej z ambrą i ponadczasową wanilią.

Boucheron pour Homme dla pań to kombinacja drzewna, świeża i aromatyczna. Przeważają w niej pomarańcza, irys i drzewo sandałowe. Ten sam aromat w wersji dla panów jest równocześnie seksowny i męski – to zaskakujące połączenie pozornie niepasujących do siebie nut zapachowych.

Jedną z nowszych kompilacji producenta stanowią oryginalne perfumy o nazwie Jaipour Bracelet. W jej nutach zapachowych przeważają bazylia, hiacynt i irys, które tworzą piękny bukiet zapachowy, rewelacyjny dla kobiet świadomych swej efektowności,równocześnie dziewczęcych i finezyjnych.

Boucheron Place Vendome powstała z okazji trzydziestolecia istnienia producenta na rynku. Łączy w sobie nuty kwiatowe i drzewne z domieszką różowego pieprzu i miodu. To aromat, które na długo zapada w pamięć, przeznaczony dla pań wyrafinowanych i pewnych siebie – doskonały na wieczór.

perfumy Boucheron uznawane są za luksusowe i skierowane do wymagających, świadomych siebie kupujących – potocznie przyjęło się, iż są skierowane do dojrzałych kobiet i mężczyzn.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Testery zapachów dla mężczyzn